Firemní licence je těžká

Procházení složitým světem licencování podnikového softwaru může být výzvou. Z dlouhodobého hlediska bude rozhodující učinit správné a včasné informované rozhodnutí.

  • Úspora peněz – výběr správného softwarového řešení, které se v budoucnu přizpůsobí, aniž by bylo nutné platit za něco, co vaše firma nikdy nebude potřebovat.
  • Vyhýbání se právnímu riziku – různé licence jsou přizpůsobeny různým společnostem a případům použití. Zajištění dodržování licenční smlouvy je zásadní pro to, abyste se vyhnuli právním rizikům pro vaši firmu,

Proto je tady Sovatech.

Naše odbornost v oboru

Naším cílem není jen prodat vám software, ale i vybudovat dlouhodobé partnerství. Kombinace individuálního přístupu a široké škály možností umožňuje každému zákazníkovi cítit se jako VIP klient. Týmová soudržnost, vynikající znalost prostředí softwarového trhu a angažovanost zaměstnanců společnosti umožňují klientovi řešit celou řadu problémů v oblasti získávání softwarových licencí v nejkratším možném čase. Většinu problémů, které se vyskytnou u zákazníků, řeší online manažeři společnosti. Nashromážděné znalosti a zkušenosti spolu s dlouhodobými obchodními kontakty s předními hráči v IT průmyslu určují účinnost při plnění úkolů, které pro nás byly stanoveny. Uzavřením smlouvy klient získá spolehlivého partnera a důvěru v kvalitu získaného softwaru.

Osobní přístup

Věříme, že vám poskytneme nejlepší řešení šité na míru vašim potřebám.

Znalost trhu

Dlouholeté zkušenosti v softwarovém průmyslu nám umožňují vidět to, co ostatním může uniknout.

Kromě prodeje

Dlouhodobá podpora a spolupráce jsou pro Sovatech klíčovou hodnotou.

Dostaneme se do kontaktu

Kontaktujte nás a získejte více informací o tom, jak vám můžeme pomoci.